کبک ها از جمله پرنده های کوتاه و قلنبه هستند که گاهاً با دیگر نژاد های اشتباه گرفته می شوند .

کبک های زرشکی بیشتر در دشت ها زندگی می کنند و در قسمت های از زمین که پوشیده از چمن است بیشتر دیده می شود . 

این در حالی است که کبک های پا قرمز بر روی درخت ها ساکن هستند . البته پرنده نام برده بر روی زمین نیز به صورت تکی یا بیشتر اوقات به صورت جفت یا گروهی دیده می شود .

کبک ها بیشتر می دوند به طوری که سر قلنبه آنها به سمت جلو حرکت می دهند . هنگام هیجان آنها شروع به پرواز کرده و در مواقع خطر این پرنده هر دو بال خود را بکار انداخته و به سرعت به سمت زمین باز می گردند. 

بین این رو نژاد شباهت ها زیادی دیده می شود به طوری که نمی توان فرق بین انها را معین کرد .

کبک های پا قرمز بیشتر مورد قبول خاص و عام می باشد به طوری که در برخی اقلیم ها می توان حدود 80.000 هزار قطعه از این پرنده را مشاهده کرد. البته اطمینان از این اعداد کار بسیار دشوار می باشد چرا که این پرنده ها بومی نبوده و شکار آنها آزاد می باشد. آمار و ارقام ثبت شده در فصل پاییز به نگهداری و پرورش میلیون ها پرنده می رسد .

درباره کبک بیشتر بدانیم

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

ها ,پرنده ,های ,کبک ,دیده ,طوری ,می باشد ,می شود ,دیده می ,کبک های ,طوری که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپدیت نود32، لایسنس نود 32 ( رایگان ) عرقیات گیاهی سلامت دگــمـه خاص ترین و جذابترین رایحه های عطر و ادکلن ceskial دانستنیهای فنی خودرو تاهی لند دانشـــــکـــــار سرگرمی های زندگی من